Nasza reprezentacja na zawodach

8 czerwca na boisku sportowym w Jezierzycach odbyły się Gminne Zawody Sportowo-Pożarnicze Jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych Gminy Redzikowo. W zawodach wzięły udział również reprezentacje Liceum Ogólnokształcącego Straży Granicznej i Straży Pożarnej w Słupsku
 
🚒W wydarzeniu udział wzięli także Wiceprezes Oddziału Wojewódzkiego ZOSP RP dh Andrzej Małyszka, Komendant PSP w Słupsku mł. bryg. Krzysztof Trocki, Przewodniczący Rady Gminy Redzikowo pan Dariusza Perlański oraz Radni Gminy Redzikowo.
 
Zawody rozgrywane były w trzech konkurencjach: musztra, sztafeta pożarnicza i ćwiczenie bojowe. W sportowej rywalizacji uczestniczyło w sumie siedem drużyn.
 
Gratulujemy naszym kadetom sukcesu i dziękujemy za godne reprezentowanie szkoły! Życzymy powodzenia na powiatowych zawodach, które odbędą się 16 czerwca w Główczycach. 💪