馃帀Witajcie wakacje!

W pi膮tek wsp贸lnie po偶egnali艣my rok szkolny 2023/2024! Uroczysto艣ci odby艂y si臋 w sali konferencyjnej O艣rodka Szkolenia PSP przy ulicy M艂y艅skiej w S艂upsku. To by艂 czas nie tylko po偶egna艅, ale i podzi臋kowa艅 i gratulacji.馃鈥嶐煄
 
Uczniom, kt贸rzy osi膮gn臋li najlepsze wyniki i wzorowe zachowanie wr臋czyli艣my br膮zowe, srebrne i z艂ote odznaki “Wzorowy Kadet”. Trzy nasze kadetki otrzyma艂y bony podarunkowe za wzorow膮 postaw臋 obywatelsk膮! Gratulujemy! 馃
 
馃鈥嶐煆玃onadto, kadeci z klas trzecich otrzymali certyfikaty uko艅czenia 3-letniego cyklu mundurowych zaj臋膰 profilowanych wojskowych, stra偶y po偶arnej i stra偶y granicznej. Oczywi艣cie, nie zabrak艂o wr臋czenia 艣wiadectw!
 
馃 Dzi臋kujemy partnerom Szko艂y, s艂u偶bom mundurowym, za wsparcie i zaanga偶owanie w kszta艂cenie naszych kadet贸w, za wszystkie przeprowadzone zaj臋cia i szkolenia.
 
鈽锔忊榾锔忊榾锔徟粂czymy wszystkim – kadetom i ich rodzicom, nauczycielom i ca艂ej kadrze Szko艂y spokojnych, bezpiecznych i s艂onecznych wakacji. Dzi臋kujemy za miniony rok szkolny! To by艂 czas intensywnej nauki i pracy. Teraz przyszed艂 czas na odpoczynek!
 
…I obejrzenie obszernej galerii zdj臋膰 z zako艅czenia roku! 馃摲猡碉笍