Strażacy-kadeci z sukcesami!

Wczoraj, 4 czerwca, szkolna drużyna strażacka składająca się z uczniów klas IIC i IB rywalizowała na Gminnych Zawodach Sportowo-Pożarniczych OSP w Jezierzycach, reprezentując Miasto Słupsk. 💪
 
🥇Nasi strażacy brali udział w konkurencji musztry zajmując I miejsce w kategorii drużyn szkolnych i VII miejsce w klasyfikacji generalnej. Rywalizowali też w sztafecie pożarniczej i bojówce zajmując w tych konkurencjach I miejsce w kategorii drużyn szkolnych i V miejsce w klasyfikacji generalnej. Gratulujemy świetnych wyników!
 
🏆Dyplomy i puchar naszym reprezentantom wręczył Zastępca Komendanta Miejskiego Państwowej Straży Pożarnej w Słupsku oraz Wiceprezes Zarządu Oddziału Wojewódzkiego ZOSP RP, dh Andrzej Małyszka.
 
Po zawodach wiemy jedno – dobrych strażaków nigdy nam nie zabraknie!🔥