Dzień Otwarty Szkoły Mundurowej i I Szkolny Turniej Sportowy o Puchar Dyrektora Szkoły

W dniu 25 kwietnia 2019r. w naszej szkole odbył się Dzień Otwartej Szkoły Mundurowej, na który przybyli zaproszeni goście z jednostek mundurowych takich jak: Straż Graniczna, Komenda Miejska Policji, Szkoła Policji oraz Państwowa Straż Pożarna oraz uczniowie wraz z rodzicami zainteresowani naszą szkołą. Nasi goście zaprezentowali się w bardzo ciekawy i interesujący sposób jednym z nich był pokaz z udziałem psa policyjnego. W tym dniu odbył się także I Szkolny Turniej Sportowy o Puchar Dyrektora Szkoły. Rywalizacja między klasami była znakomita. Turniej wygrała reprezentacja klasy Ia w składzie Weronika, Monika, Jakub i Hubert. Serdecznie gratulujemy wszystkim, którzy uczestniczyli w zmaganiach sportowych. Wszyscy goście, Dyrekcja, Grono Pedagogiczne oraz uczniowie zostali zaproszeni na poczęstunek w postaci przepysznej wojskowej grochówki.