Konkurs z dreszczykiem

31 października, w dniu Halloween, odbył się konkurs na najlepszy strój oraz wystrój sali. Zasada była prosta – im straszniej, tym lepiej!

🎃Kreacje i sale oceniali sami kadeci, ale wybór nie należał do najprostszych. W konkursie wzięły udział klasy IA, ID, IIA, IIC, IIIA, IIIB, IIIC i IIID.

🥇Zdaniem komisji oceniającej najlepiej wypadła klasa IIIB pod wychowawstwem pani Edyty Stępień-Kossowskiej. Upiorne dekoracje i niemniej przerażające stroje niejednemu zjeżyły włos na głowie. 😱

🥈Drugie miejsce zajęła klasa IIIA, która pod przewodnictwem wychowawcy pani Anny Kłyszewskiej skradła uwagę ręcznie wykonanymi dekoracjami.

🥉Ostatnie miejsce na podium przypadło klasie IIID pani Teresy Czajkowskiej-Krzysztofowicz, której uczniowie zachwycili swoimi upiornymi strojami.

Gratulujemy wszystkim uczniom wspaniałych pomysłów i jeszcze lepszej ich realizacji!