Mamy przedstawicielkę w Młodzieżowej Radzie Miasta Słupska!

Hanna Formela, uczennica Zespołu Szkół Mundurowych, zdobyła upragniony mandat i zasiadła w Młodzieżowej Radzie Miasta Słupska V kadencji! Dziś (12.01) została zaprzysiężona w słupskim Ratuszu. Teraz, wraz z pozostałymi członkami-rówieśnikami, będzie opiniować projekty uchwał Rady Miejskiej dotyczących spraw młodzieży, reprezentować interesy młodzieży w organizacjach i instytucjach, do których należy Miasto, a także zachęcać słupską młodzież do aktywnego udziału w życiu publicznym i społecznym 🎓
 
Stanowisko niezwykle odpowiedzialne, ale i dające mnóstwo możliwości, które – jak podkreśla sama Hania – na pewno zostaną wykorzystane, by Miasto stało się jeszcze lepszym miejscem dla młodzieży 👩🧑
 
To też okazja, by już w młodym wieku zasmakować polityki samorządowej, a kto wie, może i furtka do wielkiej kariery 💪
 
Jesteśmy bardzo dumni i wiemy, że Hania godnie reprezentować będzie Szkołę, Radę, ale też całą słupską młodzież. Gratulujemy sukcesu! 🙌