Mikołaje wiozą pomoc

Choć aura jeszcze jesienna, powoli można już myśleć o świątecznych prezentach. Nasza szkoła wspiera zbiórkę organizowaną przez MOTO GRUPA Słupsk 2020! W tym roku po raz kolejny Moto Mikołaje będą rozdawać świąteczne paczki najbardziej potrzebującym dzieciom ze Słupska i okolic! 🎁
 
🏍Członkowie Moto Grupy czekają na wsparcie – zbierają słodycze, owoce, maskotki, gry i puzzle, które będą rozdawać kolejnym dzieciom! W zbiórce może wziąć udział każdy. Zabawki wystarczy przynieść do szkoły, a najlepiej skontaktować się bezpośrednio z Moto Grupą pod nr tel. 691 380 365. Zbiórka potrwa do 20 listopada.
 
Część paczek rozdawana jest na ulicach Słupska w ramach kawalkady motorów, część zawożona jest do szpitali, inne rozwożone są po wsiach, gdzie są świetlice. To ogromna radość dla najmłodszych, a możliwość obejrzenia motocykli jest dodatkową atrakcją!
 
Zachęcamy do wzięcia udziału w zbiórce!💪
 
📸fot. MOTO GRUPA Słupsk 2020