Jeszcze tylko w tym tygodniu można nadsyłać prace w konkursie “Zareklamuj swoją szkołę!”

Może to być zdjęcie, plakat, grafika, filmik czy tekst, które promować będą Waszą szkołę 🎥📷📖

A już w maju wyłonieni zostaną zwycięzcy, którzy otrzymają nagrody rzeczowe – jest więc jeszcze o co walczyć!

👉 Przypominamy zasady konkursu:

✅ W konkursie może wziąć udział każdy uczeń (lub grupa uczniów) z Zespołu Szkół Mundurowych w Słupsku

✅ Prace oceniać będzie jury złożone z pracowników Szkoły, a najlepsze z Waszych pomysłów zostaną opublikowane na szkolnych social mediach.

✅ Podpisane prace składać można osobiście, w sekretariacie, bądź przesłać na adres email: zsmkonkursy@gmail.com w tytule wpisując imię i nazwisko.

✅ Prace można nadsyłać do końca kwietnia. Oceniana będzie pomysłowość i wkład pracy włożony w każdy z projektów.

💪Liczy się kreatywność i dobra zabawa!