Mistrz tenisa stołowego

Jarosław Rup, uczeń Zespołu Szkół Mundurowych w Słupsku, zajął I miejsce w XX Jubileuszowej Edycji Wojewódzkiego Turnieju Tenisa Stołowego, który odbył się w Żelkowie. Gratulujemy wielkiego sukcesu! 🏆

🗣️– Tenis stołowy to moja pasja – mówi Jarek. – Na turnieju świetnie się bawiłem. Wraz z kolegami nieustannie szukam zawodów, w których moglibyśmy wziąć udział. W ten sposób rozwijamy swoją pasję i umiejętności.

To jednak nie pierwszy sukces Jarka, który sportową rywalizację ma we krwi. I miejsce zajmował również na turniejach organizowanych w Biesowicach. Wysokie, II miejsce odnotował również na zawodach w Chojnicach.

Jesteśmy dumni ze wszystkich osiągnięć Jarka, a naszych uczniów zachęcamy, by chwalili się dyrekcji szkoły swoimi, nawet najmniejszymi, sukcesami (nie tylko sportowymi!) – bo każdy z nich zasługuje na uwagę! 🏅

fot. fb/Społeczność Przytocko