Wyjątkowe spotkanie

Dyrekcja Zespołu Szkół Mundurowych zorganizowała spotkanie, które stanowiło wyraz wdzięczności i było doskonałą okazją, by podziękować naszym partnerom za organizowanie szkoleń dla poszczególnych formacji naszych kadetów, pouczających zajęć warsztatowych realizowanych w Szkole i poza nią; uczestnictwo w szkolnych uroczystościach, obozach i wyjściach; za wyrozumiałość, którą obdarzyli wszystkich naszych kadetów. Jesteśmy szczęśliwi, że młodzież z Zespołu Szkół Mundurowych w Słupsku może czerpać garściami z Ich wiedzy i doświadczenia. A to w znacznym stopniu ułatwia kadetom dążenie do wyznaczonego celu, jakim jest służba w formacjach mundurowych (i nie tylko).

Serdecznie dziękujemy za spotkanie i owocną współpracę 👏

W wyjątkowym spotkaniu opłatkowym udział wzięli Dowódca 7. Brygady Obrony Wybrzeża w Słupsku, gen. Roman Kopka; Komendant Szkoły Policji w Słupsku, insp. Piotr Cekała; Komendant Miejski Państwowej Straży Pożarnej w Słupsku, mł. bryg. Krzysztof Trocki; Dyrektor Aresztu Śledczego w Słupsku, ppłk Grzegorz Kowalik; Szef Wojskowego Centrum Rekrutacji w Słupsku, ppłk Przemysław Majewski; Komendant Placówki Straży Granicznej w Ustce, mjr SG Sylwester Gębka; Kapelan Garnizonu Słupsk, ksiądz porucznik Arnold Zimnicki; Kapelan Garnizonu Ustka, ksiądz komandor porucznik Adam Tur; Kierownik Centrum Charytatywno-Społecznego Caritas w Ustce, pani Małgorzata Gołogowska.

Serdecznie dziękujemy za spotkanie i owocną współpracę 👏