Zakończenie roku szkolnego 2016/2017

W uroczystości, która odbyła się 23 czerwca 2017 r. w Sali Tradycji 7. Brygady Obrony Wybrzeża udział wzięli Uczniowie, Rodzice oraz zaproszeni goście – Dyrektorzy Instytutów Akademii Pomorskiej oraz przedstawiciele służb mundurowych w Słupsku.
Dyrektor Zespołu Szkół Akademickich dr Wiesław Lesner pogratulował uczniom osiągniętych wyników, życzył im radosnych i bezpiecznych wakacji. Podziękował J.M. Rektorowi, Dziekanom Wydziałów, Dyrektorom Instytutów Akademii Pomorskiej za dotychczasową współpracę w zakresie kształcenia naszej młodzieży. Podziękował także Dowódcom i Komendantom jednostek mundurowych na terenie miasta Słupska i Ustki – w szczególności płk. dypl. Rafałowi Ostrowskiemu, Dowódcy 7. BOW – za podjęcie współpracy i umożliwienie uczniom odbywania zajęć praktycznych oraz uczestniczenia w uroczystościach wojskowych i państwowych.