Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2017/2018

Zakończenie roku szkolnego Zespołu Szkół Akademickich odbyło się 22 czerwca 2018r. w auli Akademii Pomorskiej. Na uroczystość przybyło wielu zaproszonych gości m.in. Komendant Miejski Policji, Komendant Państwowej Straży Pożarnej czy Szef szkolenia 7 Brygady Obrony Wybrzeża oraz Kanclerz i Dyrektorzy Instytutów Akademii Pomorskiej. W tym roku szkolnym wręczono wiele świadectw z wyróżnieniem. Najwyższą średnią 5,53 uzyskał Klaudiusz P. , który został wytypowany do stypendium Prezesa Rady Ministrów, zaś Kamil N. został nagrodzony za 100% frekwencję i bardzo dobre wyniki w nauce. Wręczone zostały zaświadczenia z udziału w zajęciach z edukacji wojskowej, policyjnej, pożarniczej oraz dyplomy, podziękowania i certyfikaty z ukończonego kursu pierwszej pomocy przedmedycznej. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.