Wystartowała Liga Klas Mundurowych

Pod koniec marca uczniowie Zespołu Szkół Mundurowych rozpoczęli rywalizację w I edycji Ligi Klas Mundurowych “Operacja Żelazne Kły” zorganizowanej przez Uniwersytet Pomorski w Słupsku.

👉Liga klas mundurowych składa się z trzech cykli i Wielkiego Finału. 27 marca uczniowie naszej szkoły wzięli udział w pierwszym wydarzeniu tj. “Poważna medycyna” – Test umiejętności medycznych i pierwszej pomocy oraz “Tor przeszkód” – Rywalizacja wymagająca fizycznej sprawności, wytrzymałości i umiejętności pokonywania przeszkód.

🫡Patronami honorowymi wydarzenia są: Szkoła Policji w Słupsku, Wojskowe Centrum Rekrutacji w Słupsku, Komenda Miejska Policji w Słupsku, 7 Pomorska Brygada Obrony Terytorialnej, Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Słupsku, starosta Słupski.

💪Dzień zawodów był pełen emocji i wysiłku, przez co wzmocnił ducha rywalizacji. Życzymy naszym trzem drużynom samych sukcesów i satysfakcji z udziału w Lidze!