Wrócili z nowymi umiejętnościami

22 marca na terenie jednostki 7 Brygady Obrony Wybrzeża w Słupsku nasi kadeci z klas o profilu wojskowym uczestniczyli w szkoleniu programowym dotyczącym składania i rozkładania karabinka Beryl, udzielania pierwszej pomocy medycznej na skutek powstania ran postrzałowych, organizacji łączności, doskonalenia umiejętności strzeleckich z użyciem trenażera Cyklop i doskonalenia sprawności fizycznej.

⚔️Zorganizowane zajęcia wzbudziły bardzo duże zainteresowanie wśród kadetów – wzbogacili się o kolejne nowe doświadczenia niezbędne na polu walki.

👏Dziękujemy bardzo dowódcy jednostki gen. Romanowi Kopce za umożliwienie przeprowadzenia szkolenia oraz instruktorom za zaangażowanie i poświęcony czas naszym kadetom!