Rywalizacja o indeks

Jedenastu naszych uczniów stanęło do rywalizacji w pierwszych etapach (szkolnych) konkursów organizowanych corocznie przez Wyższą Szkołę Administracji i Biznesu im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w Gdyni.

👉Sześciu uczniów wzięło udział w XIII edycji Konkursu Historycznego, a pięciu uczniów rywalizowało w V edycji Konkursu Europejskiego w języku angielskim.

✨Główną nagrodą w każdym z konkursów jest indeks Uczelni Kwiatkowskiego, czyli jeden bezpłatny semestr na studiach na wybranym przez siebie kierunku oraz ciekawe nagrody rzeczowe. Wydarzenie zostało objęte honorowym patronatem przez Kuratorium Oświaty.

✍️Sama rywalizacja w konkursach podzielona jest na dwa etapy. I etap konkursu odbył się w formie zdalnej na platformach Moodle oraz Microsoft Teams, natomiast finał konkursu przewidziany jest stacjonarnie w siedzibie uczelni w marcu.

📋Nauczyciele zostaną poinformowani w wiadomości mailowej o zdobytej przez uczniów punktacji oraz którzy uczniowie zostali zakwalifikowani do kolejnego etapu. Na finał wybrani uczniowie zostaną zaproszeni w mury Uczelni Kwiatkowskiego.

Bez względu na końcowy rezultat, gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu!👏