Świąteczne spotkanie z partnerami

Dyrekcja Zespołu Szkół Mundurowych w Słupsku zorganizowała spotkanie opłatkowe, które stanowiło doskonałą okazją, by podziękować naszym partnerom za owocną współpracę.

Dowódcom, komendantom i przedstawicielom służb mundurowych współpracujących ze Szkołą (wojskowych, policyjnych, straży granicznej i straży pożarnej) dziękował dyrektor ZSM, dr Wiesław Lesner:

– Tym spotkaniem opłatkowym chciałbym gorąco podziękować państwu za życzliwość, zaangażowanie i znakomitą współpracę z naszą szkołą. Ponad 120 uczniów w klasach pierwszych świadczy o tym, że młodzież chce uczyć się w naszej szkole. To także dzięki Wam i waszemu zaangażowaniu. Profesjonalizm, doświadczenie i szerokie kompetencje każdego z Państwa przynoszą wymierne korzyści naszym kadetom, pośrednio wpływają na ich przyszłe ścieżki zawodowe, a także na wizerunek naszej szkoły. Nie mam wątpliwości, że nadchodzący 2024 rok przyniesie równie satysfakcjonujące i wartościowe współdziałanie i nowe ciekawe projekty – mówił dyrektor.

👏Dziękujemy za spotkanie – nie możemy doczekać się kolejnych inicjatyw realizowanych wspólnie, z których skorzystają nasi uczniowie!