Dziś stali się kadetami!

To był dla nich wielki dzień, pełen emocji – nerwów, radości i ekscytacji. Dziś, 22 listopada, 121 uczniów klas pierwszych Zespołu Szkół Mundurowych w Słupsku złożyło przysięgę i zostało pasowanych na młodszych kadetów. To ich pierwszy krok ku karierze w służbach mundurowych.

👉Uroczystość zorganizowano w Słupskim Młynie. Na wydarzenie licznie przybyli rodzice, dziadkowie, opiekunowie i rodzeństwo naszych kadetów. Dziękujemy Wam, że wspólnie z naszymi uczniami braliście udział w tej ważnej uroczystości. To przede wszystkim dzięki Waszemu wsparciu kadeci mogą rozwijać się i doskonalić swoje umiejętności. 👏

💪Ale sukcesu nie da się osiągnąć bez wytrwałości – dlatego jej życzymy najbardziej naszym najmłodszym kadetom. Bądźcie dumni z tego, że możecie nosić mundur. Pamiętajcie jednak, że zobowiązuje on do dyscypliny i odpowiedzialności. Wierzymy, że sprostacie wszystkim wyzwaniom, które pojawią się na ścieżce Waszej edukacji.

🤝Dziś naszym kadetom gratulował dyrektor ZSM, dr Wiesław Lesner, a do ciężkiej pracy motywował ich ppłk Przemysław Majewski, szef Wojskowego Centrum Rekrutacji w Słupsku, który podkreślał, by dążyli do spełniania swoich marzeń.

Po oficjalnej części uroczystości był czas na rozmowy i integrację przy wspólnym posiłku.

👏Dziękujemy naszym gościom, nauczycielom, uczniom i ich rodzinom za wspaniałą uroczystość. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z dzisiejszego wydarzenia.📸