Pobiegli na piątkę w Biegu z “Siódemką”

Reprezentacja Zespołu Szkół Mundurowych w Słupsku wzięła udział w ubiegły weekend w II Biegu Przełajowym “Pobiegnij z Siódemką”.

🏃‍♀Młodzież wystartowała w biegu na 1800 metrów. Zawody zorganizowano na Stadionie 650-lecia, ale trasa wiodła również przez pobliski Lasek Północny.

👏Naszych uczniów do udziału w zawodach nie trzeba było namawiać długo. Jesteśmy dumni, że coraz więcej kadetów jest chętnych, by reprezentować szkołę w zawodach sportowych. I jak zawsze, młodzież poradziła sobie świetnie. Najważniejsza jednak była dobra zabawa, a radość z uprawiania sportu nie ma sobie równych.

Gratulujemy naszym zawodnikom! W biegu wzięli udział Wiktoria Riopka, Edyta Riopka, Alicja Nieznalska, Julita Nieznalska, Maciej Nesterowicz, Alan Markowicz, Maksymilian Śpiewak i Jakub Terefenko.💪

Organizatorem wydarzenia była Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 7 w Słupsku.