Postawa godna naśladowania!

Uczniowie klasy IC z Liceum Ogólnokształcącego Straży Granicznej i Straży Pożarnej dają przykład innym! Wraz z wychowawcą, panią Aliną Andrzejewską, skompletowali paczkę wypełnioną produktami higienicznymi, którą przekażą na rzecz osób bezdomnych. 🤲

❤Wesprą tym samym zbiórkę pn. „Dar Serca Dla Alberciaków” organizowaną przez Fundację Wspierania Inicjatyw Niekonwencjonalnych “Sub ventum”.

Zachęcamy inne klasy do zbierania produktów dla najbardziej potrzebujących. Wystarczy przynieść je do szkoły. Organizatorzy zbiórki przyjmą proszki do prania, mydła, ręczniki papierowe, szampony, żele pod prysznic, maszynki do golenia i inne środki higieniczne. Każdy może pomóc!

Finał zbiórki w sobotę, 23 września, przy parafii św. Jana Kantego podczas biegu dla „Alberciaków” im. chor. szt. Tadeusza Kloskowskiego. 🏃‍♀🏃‍♂