🎓🌹ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2022/2023!

Dziś, 23 czerwca, pożegnaliśmy w murach Zespołu Szkół Mundurowych w Słupsku rok szkolny 2022/2023! Nasi kadeci rozpoczęli tym samym upragnione wakacje!

Nie zabrakło wzruszeń, kwiatów, uśmiechów i wyróżnień!💐🎖

👉Wraz ze świadectwami, część kadetów otrzymała także certyfikaty ukończenia 3-dniowych i 5-dniowych obozów szkoleniowych, które organizowane były przez ZSM.

✅Natomiast uczniowie, którzy skończyli trzecią klasę mogą się pochwalić również certyfikatami końcowymi, świadczącymi o zakończeniu 3-letniego toku zajęć profilowanych.

🎁Kadeci zaś wręczyli drobne upominki naszym instruktorom klas mundurowych w podzięce za przeprowadzenie obozów szkoleniowych.

👏Ceremonia zakończenia roku szkolnego była też doskonałą okazją, by wyróżnić wybranych kadetów za ich zaangażowanie na rzecz promowania szkoły oraz pomoc przy organizacji wydarzeń sportowych i charytatywnych.

Dziękujemy wszystkim uczniom za wspaniały rok szkolny! Życzymy wszystkim udanych wakacji.☀

Widzimy się już we wrześniu 👀