Drugi numer “Głosu Kadeta” już dostępny

Nie bez powodu szata graficzna drugiego numeru “GK” wzbogacona została o patriotyczną czerwień – na początku maja bowiem obchodziliśmy dwa święta narodowe – Dzień Flagi Rzeczypospolitej Polskiej i Święto Konstytucji 3 Maja. W środku znajdziecie oczywiście najważniejsze wydarzenia z życia szkoły. A w ostatnim miesiącu działo się dużo!

📍W tym numerze “Głosu Kadeta”:

🎖Koniec kolejnych obozów szkoleniowych
🎓Rozmowy z ósmoklasistami z regionu słupskiego
🌳Wspólne sadzenie lasu
🏃‍♂Sportowe i nie tylko sukcesy kadetów
🇵🇱Kilka słów o pewnym ważnym dokumencie

📌Przypominamy, że aby dołączyć do redakcji gazetki szkolnej nie trzeba wiele – wystarczą chęci i odrobina pomysłu. Tekst do gazetki napisać może KAŻDY uczeń na DOWOLNY temat – może to być artykuł o szkolnym wydarzeniu, relacja z podróży czy tekst o własnych pasjach i zainteresowaniach. Wystarczy usiąść i zacząć pisać! 📰

➡Teksty przysyłać można na adres email: zsmkonkursy@gmail.com. Każdy z nich będzie miał szansę ukazać się w następnym numerze gazetki. Również każdy zostanie podpisany imieniem i nazwiskiem autora/autorki. Teksty można również zostawić w sekretariacie szkoły.

🗞”Głos Kadeta” przeczytać można w szkole. Każdy może dostać swój egzemplarz w formie drukowanej. Zachęcamy do lektury!