Startuje “Głos Kadeta”!

📣 W tym tygodniu miał premierę pilotażowy numer nowej gazetki Zespołu Szkół Mundurowych w Słupsku – “Głos Kadeta”.
 
Gazetka powstała, by każdy z uczniów miał możliwość zapoznania się z najważniejszymi wydarzeniami z życia szkoły. Przede wszystkim jednak stanowi furtkę do zaczęcia przygody z pisaniem – każdy z Was, uczniów, może wpisać się na listę autorów “Głosu Kadeta” ✍️
 
By dołączyć do redakcji gazetki szkolnej nie trzeba wiele – wystarczą chęci i odrobina pomysłu. Tekst do gazetki napisać może KAŻDY uczeń na DOWOLNY temat – może to być artykuł o szkolnym wydarzeniu, relacja z podróży czy tekst o własnych pasjach i zainteresowaniach. Wystarczy usiąść i zacząć pisać! 📰
 
➡ Teksty przysyłać można na adres email: zsmkonkursy@gmail.com. Każdy z nich będzie miał szansę ukazać się w następnym numerze gazetki. Również każdy zostanie podpisany imieniem i nazwiskiem autora/autorki. To zatem doskonała okazja, by spróbować swoich sił w pisaniu!
 
…A w tym numerze “Głosu Kadeta”:
 
🤝Nawiązaliśmy współpracę z kolejnym ważnym partnerem
🐺O tym, że warto zostać “Wilkiem”
🚒Z wizytą w PSP
🎨Kilka słów o kubiźmie
 
“Głos Kadeta” dostępny jest w sekretariacie – każdy może dostać swój egzemplarz. Gazetka wywieszona jest również na tablicy ogłoszeń. Polecamy lekturę, szczególnie do porannej kawy ☕.