Wspomnienia pozostają na zawsze

Najpierw praca w pocie czoła i przezwyciężanie własnych słabości. Później? Satysfakcja połączona z czystą radością. Ich trud został zauważony i doceniony. Kadeci, którzy ukończyli Obóz Szkoleniowy Ustka-Lędowo mają z pewnością co wspominać.

Uczniowie Zespołu Szkół Mundurowych w Słupsku podczas pięciodniowego obozu zasmakowali wojskowego życia, nabywając przy tym szereg praktycznych umiejętności. Ćwiczyli prowadzenie i zrywanie kontaktu ogniowego, dowiedzieli się jak prawidłowo transportować rannych, mieli okazję poćwiczyć wykrywanie improwizowanych ładunków wybuchowych. Nie zabrakło również patrolowania i marszów z ubezpieczeniem. Nie mogli narzekać też miłośnicy rywalizacji – kadeci podzieleni na grupy wzięli udział w specjalnym biegu na orientację. A na koniec dnia? Ciepłe ognisko, wspólne rozmowy i kiełbaski.

Kadeci wszystkie wspomnienia utrwalili w pamięci, my natomiast pokusiliśmy o uwiecznienie wielu chwil na fotografii – wybraliśmy najlepsze z nich. Może jest jakieś jedno zdjęcie, które szczególnie przypadło Wam do gustu? 📸⤵