Obóz Szkoleniowy Ustka-Lędowo, dzień 5

Wrócili. Zmęczeni, ale zadowoleni. Silniejsi, sprawniejsi, z nowymi umiejętnościami. Wczoraj (28 października) kadeci Zespołu Szkół Mundurowych w Słupsku wrócili z pięciodniowego Obozu Szkoleniowego Ustka-Lędowo. Ukoronowaniem ich ciężkiej pracy było otrzymanie dyplomów z rąk pułkownika Jarosława Mosura, zastępcy dowódcy 7. Brygady Obrony Wybrzeża.

Kadeci – bądźcie z siebie dumni. Ukończyliście kompleksowe szkolenie, które pozwoliło zasmakować Wam wojskowego życia. Szlifowaliście swoje umiejętności i uczyliście się tych nowych, co bez wątpienia zaprocentuje w przyszłości. Oprócz tego, na całe życie pozostaną z Wami wyjątkowe wspomnienia – a z pewnością jest co opowiadać!

My dumy nie kryjemy. Gratulujemy kadetom ukończenia Obozu. To było trudne wyzwanie, ale jak zwykle daliście radę i pokazaliście na co Was stać 🎖

Dziękujemy również opiekunom młodzieży na Obozie – nieustannie sprawowali pieczę nad naszymi kadetami! 👏

A teraz popatrzmy, jak kadeci odbierali wyjątkowe dyplomy ⤵️