Dzień Dziecka pełen szlachetności

W dniu 1 czerwca 2022 roku, 20. Drużyna Harcerek i Harcerzy WILKI, której członkami są uczniowie naszej szkoły, wraz z 14. SWWDH BLIZA oraz pod egidą Akademii Pomorskiej w Słupsku, zorganizowała Dzień Dziecka dla dzieci z sierocińca z Ukrainy. Impreza odbywała się w miasteczku akademickim AP Słupsku i uczestniczyła w niej ponad setka dzieci z Ukrainy.
Nasi harcerze czynnie uczestniczyli w imprezie, wykazali się inwencją twórczą, kreatywnością, a przede wszystkim wielkim sercem. W sposób w pełni profesjonalny zajęli się dziećmi, pokazując im tajniki udzielania pierwszej pomocy, wykonywania makram oraz tzw. lasu w słoiku.

Doceńmy naszych uczniów, jak i wszystkich harcerzy zaangażowanych w to wydarzenie ❤️