6 Ćwierćmaraton Komandosa

W dniu 25 stycznia 2020r. nasi uczniowie mieli zaszczyt uczestniczyć jako wolontariusze w 6 Ćwierćmartonie Komandosa, który odbył się po raz pierwszy w historii Słupska. Do tej pory takie biegi odbywały się w innych miastach Polski. Jest to specyficzna impreza, w której zawodnicy biegną w umundurowaniu polowym, butach wojskowych i z 10-kilogramowym plecakiem. Uczestnicy mieli do pokonania trasę w Lasku Północnym – ćwiartkę maratonu, czyli 10 kilometrów i 550 metrów.

Z naszej szkoły zgłosiło się ok. 30 uczniów wolontariuszy, którzy z dużym zaangażowaniem współpracowali z organizatorem Prezesem Fundacji Sub Ventum Dariuszem Kloskowskim.

Dziękujemy naszej wspaniałej młodzieży za chęć w uczestniczeniu w takich przedsięwzięciach.