Nasi na targach edukacyjnych w Główczycach

Wczoraj Kobylnica, dziś Główczyce. Reprezentacja Zespołu Szkół Mundurowych w Słupsku gościła na kolejnych targach edukacyjnych – tym razem zachęcała do podjęcia nauki w naszej szkole uczniów z Główczyc.🧑‍🎓

🎤 I znów, nasze stoisko przyciągnęło tłumy zainteresowanych. Wystąpiliśmy nawet na scenie, żeby wszyscy zebrani mogli usłyszeć o przygotowanej przez nas ofercie edukacyjnej. Nasze stanowisko odwiedził nawet Rafał Teterka, zastępca wójta gminy Główczyce.

🫡Przy tej okazji chcieliśmy wyróżnić pana st. sztab. Tomasza Orłowskiego z Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Słupsku. Panu Tomaszowi serdecznie dziękujemy za zaangażowanie, wsparcie i współpracę przy organizacji działań promujących szkołę!