Uroczysta inauguracja roku szkolnego 2019/2020 – ślubowanie klas pierwszych.

W dniu 16 października 2019r. odbyła się IV uroczysta inauguracja roku szkolnego 2019/2020 w murach Akademii Pomorskiej w Słupsku. W uroczystości uczestniczyli goście reprezentujący Władze Uczelni, przedstawiciele współpracujących ze szkołą jednostek służb mundurowych, grono pedagogiczne, rodzice oraz uczniowie liceum. Uczniowie klas I złożyli ślubowanie zaś uczniowie klas II i III Zespołu Szkół otrzymali awanse na wyższe stopnie. Oprawę artystyczną zapewnili nam: Chór Akademicki IUVENTUS CANTANS pod batutą dyrektora Instytutu Muzyki dr. Tadeusza Formeli. Dyrektor Zespołu Szkół Akademickich złożył życzenia: uczniom – wiele sukcesów w nauce, rodzicom – spełnienia marzeń związanych z rozwojem dzieci, nauczycielom – satysfakcji z pełnionej misji edukacyjno-wychowawczej.