Warsztaty językowe

23 maja br. klasa Ia uczestniczyła w warsztatach językowych, które odbyły się na Wydziale Filologiczno-Historycznym Akademii Pomorskiej w Słupsku w ramach Bałtyckiego Festiwalu Nauki 2019. Uczniowie w atrakcyjny sposób poszerzali swoją wiedzę i umiejętności z języka angielskiego wykorzystując do tego popularny program językowy Tell me more. Przez ponad godzinę wykonywali różnorodne ćwiczenia, doskonaląc wymowę, gramatykę oraz słownictwo związane ze zbliżającymi się wakacjami. Na zakończenie zajęć uczniowie rozwiązali krótki test, w którym najlepsze wyniki osiągnęli:

I miejsce – Jagoda Dąbska i Dominika Bańkowska

II miejsce – Teresa Chamerska

III miejsce – Jakub Myziak.

Uczniowie ci zostali nagrodzeni książkami, a pozostali uczestnicy warsztatów otrzymali upominki w postaci notesów i długopisów.

Dzięki tym zajęciom uczniowie poznali nowe ciekawe metody nauki języków obcych, które mogą być w przyszłości efektywnie wykorzystane do indywidualnej pracy  w domu.