Pomogli i pobiegli

W niedzielę tradycji stało się zadość i uczniowie Zespołu Szkół Mundurowych w Słupsku po raz kolejny wzięli udział w wydarzeniu organizowanym przez Fundację Wspierania Inicjatyw Niekonwencjonalnych “Sub ventum”.

👉W Parku im. J. Waldorffa w Słupsku kadeci uczestniczyli w biegu zorganizowanym z okazji Światowego Dnia Raka Krwi, którego celem było zwiększenie wśród społeczności świadomości na temat raka oraz popularyzacja badań profilaktycznych.

Nasi wprawni biegacze po raz kolejny okupowali podium i odebrali gratulacje od prezydent Słupska, Krystyny Danileckiej-Wojewódzkiej. 🤝

Jak zawsze, kadeci zajęli wysokie miejsce w swoich kategoriach:

🥇I miejsce – Wiktoria Riopka
🥉III miejsce – Alicja Nieznalska

🥇I miejsce – Oskar Stankiewicz,
🥈II miejsce – Piotr Niemierzycki

W biegu wzięła udział też kadetka Marietta Pawelec, a przykładem wszystkim uczniom służył pan Rafał Czerwiński, który również wystartował. 👏

👏Na wielkie brawa zasługują przede wszystkim kadeci, którzy już po raz kolejny bezinteresownie pomogli przy organizacji biegu i zajęli się m.in oznaczeniem trasy. To był kawał dobrej roboty!🔥

🫡Od Dariusza Kloskowskiego z Fundacji “Sub ventum” spłynęły do nas oficjalne podziękowania! My również dziękujemy – za organizację kolejnego fantastycznego wydarzenia!