Oferta dla maturzystów

Centralne Wojskowe Centrum Rekrutacji informuje, że ruszył nabór na studia wojskowe 2023/2024! Na chętnych maturzystów czeka szereg ciekawych kierunków wojskowych na różnych polskich uczelniach. Już teraz warto zapoznać się z ich ofertą.
 
📌 Lotnicza Akademia Wojskowa
📌 Wojskowa Akademia Techniczna
📌 Akademia Marynarki Wojennej w Gdyni
📌 Akademia Wojsk Lądowych imienia generała Tadeusza Kościuszki
 
✅ Studiuj takie kierunki, jak: nawigacja, inżynieria bezpieczeństwa, lotnictwo i kosmonautyka, mechatronika czy informatyka.
 
✅ Oferty uczelni są jednak znacznie szersze, ale liczba miejsc jest ograniczona (limity przyjęć dostępne na grafikach). Warto przemyśleć dalszą edukację w akademii wojskowej, bo choć tego typu studia to ogromne wyzwanie, tak zdobyte kwalifikacje mogą zagwarantować ciekawą karierę zawodową w służbach mundurowych i nie tylko.
 
📌 Więcej szczegółów na stronie internetowej wojsko-polskie.pl
 
źródło, grafiki: Centralne Wojskowe Centrum Rekrutacji