Startujemy z konkursem!

Ruszył konkurs “Zareklamuj swoją szkołę!”. Skierowany jest on do wszystkich uczniów Zespołu Szkół Mundurowych w Słupsku. Brzmi ciekawie? 🤔
 
✅ W ramach konkursu, każde z Was – uczniów, ma możliwość stworzenia wyjątkowego materiału, który w pomysłowy sposób reklamować będzie naszą Szkołę. Może to być grafika, zdjęcie, tekst, hasło reklamowe, wiersz, a nawet… mem. Najwprawniejsi mogą pokusić się nawet o stworzenie filmu promocyjnego. Wystarczy jedynie trochę wyobraźni, choć przydać się też może komputer i aparat fotograficzny.
 
✅ Prace oceniać będzie jury złożone z pracowników Szkoły, a najlepsze z Waszych pomysłów zostaną opublikowane na szkolnych social mediach i będą miały szansę realnie zareklamować Szkołę w przyszłej kampanii rekrutacyjnej. Dla zwycięzcy konkursu przewidziana jest też dodatkowa nagroda.
 
✅ Podpisane prace składać można osobiście, w sekretariacie, bądź przesłać na adres email: zsmkonkursy@gmail.com w tytule wpisując imię i nazwisko.
 
✅ Prace można nadsyłać do końca marca. Oceniana będzie pomysłowość i wkład pracy włożony w każdy z projektów.
 
💪Liczy się kreatywność i dobra zabawa. A ferie to odpowiedni czas, żeby się trochę pobawić!